اگر به دنبال مطلب خاصی می گردید آن را در سایت جستجو کنید...

ایا اب مذی نجس است


تفاوت مذي و وذي و مني چيست؟ | مرکز ملی پاسخگویی به …

تیر – مقدارش خیلی کمتر از منی است «مذی» پاک است و غسل ندارد و وضو را هم باطل نمی کند. … ندارد، غسل هم ندارد و لباس و بدن را هم نجس نمي کند و وضو را هم باطل نمي کند. … آیا صلح امام حسن(ع) نشان‌دهنده حسن روابط معاویه بود [ انتشار] سایتهای …

شهوت-غسل | مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی

ایا شهوتی که در بیداری از انسان بر اساس فکر های شهوت انگیز یا . … آب هایى که از انسان بالغ خارج مى شود، به غیر از بول و منی عبارتند از: مذى، ودى، وذى. مذی آبی است کمی لزج و چسبنده که نوعاً بعد از تحریک شدن جنسی (مانند دیدن صحنه شهوت‌انگیز، … اگر به واسطه برخورد با منی نجس نشده باشد ، پاک است و غسل هم ندارد.

آیا مذی نجس است؟ – گنجینه پاسخ‌ها – اسلام کوئست – مرجعی …

اگر استبراء کرده باشید، آن آب پاک است [ ] ولی اگر انسان شک کند استبراء کرده یا نه … فکر کنم«مَذْى» باشد آیا این آبی که به فرش ریخته شده باشد پاک است یا نجس؟

آیا منی نجس است و چیز های دیگر را نیز نجس می کند؟ – گنجینه …

اگر در موقع عشق بازی و نزدیکی با همسر آبی از انسان خارج شود ممکن است یکی از این سه آب باشد : - مَذى، آبى که گاهى بعد از ملاعبه و بازى کردن از انسان خارج مى شود و …

آيا ترشحات قبل از مني مردان نجس است؟در مورد زنان چطور؟ – راسخون

رتبه: – ‏  رأی

کالری‌های موجود در بادام زمینی آب پز … آيا ترشحات قبل از مني مردان نجس است؟ … آبها در صورتى كه مجرا آلوده به بول و منى نباشد ، پاك است و وضو و غسل را هم باطل نمى كند.

ایا ابی که پس از دیدن فیلم از انسان خارج می شود حکم منی را …

رتبه: – ‏ رأی

اما مذي؛ آبي است كه كمي لزج و چسبنده است و نوعا بعد از شوخي و … و اگر بعد از استبراء يكي از اين رطوبت ها خارج شود و انسان شك كند آيا بول است يا رطوبت هاي ديگر پاك است. … اين آب نيز تقريباً شفاف و نسبتاً غليظ و چسبناك است و چون هم از حيث … بنابراین خواهر گرامی خیر هر آبی نیاز به غسل ندارد و نجس نمی باشد.

آیا خارج شدن مذی یا وذی و یا ودی وضو و روزه را باطل می کند؟ …

- ودى: آب سفید رنگی است که بعد از بول کردن خارج مى گردد. حکم آبها: - بول و منی نجس است و طهارت لازم دارد. با خروج منی غسل جنابت نیز به انسان واجب می شود.

آیا آب هایی که غیر از منی و ادرار از انسان خارج می شوند نجس …

- ودى: آب سفید رنگی است که بعد از بول کردن خارج مى گردد. حکم آبها: - بول و منی نجس است و طهارت لازم دارد. با خروج منی غسل جنابت نیز به انسان واجب می شود.

آیا مایعی که بدون شهوت از آلت خارج شود نجس است؟ – خانواده …

حال اگر ادرار و مذی و ودی از بدن انسان خارج گردند (به هر دلیلی که باشد) چون نجس هستند پس لازمست که محل آغشته شدن بدن و لباس را به ادرار و منی و مذی با آب پاک شست، …

تفاوت مذی و منی در زن

این رطوبت ها و ترشحات چه در زنان و چه در مردان پاک است و نیازی به شستن و غُسل … در نتیجه ترشحاتی که در اوج لذت از زن خارج می شود منی است ولی اگر شک کند که به … آیا گوش دادن به موسیقیهایی که زنان می خوانند ولی آرام هستند و مناسب مجالس فساد …. و ترتیبی، ارتماسی یعنی اینکه انسان به نیت غسل تمام بدن را در آب فرو ببرد مثلاً د.

نمونه ای از سوالاتی که از سایتهای پاسخگو پرسیده شده – آنچه …

جواب: خير كسي كه جنب مي شود فقط آن قسمت بدن كه آلوده به مني مي شود نجس است و مابقي … مختصر از انسان بيرون مي آيد مذي نام دارد و بنا بر نظر همه مراجع پاك مي باشد و آب كشيدن هم لازم نيست. … و دوم اینکه آيا نگاه به تصاوير مستجهن روزه رو باطل ميكنه؟

شک بر جنب شدن …لطفا راهنمایی کنید (چندتاسوال دارم …) : …

– – ‏ نویسنده

آب مذی هم اگر با ادرار مخلوط بشه نجسه ولی هرگز احتیاجی به غسل نداره شما که … بعضی ها میگن اب مذب اگر با ادرار مخلوط شود وادرار به ان برسد نجس استآیا بیرون آمدن آب بی رنگ و چسبناک یعنی آب لزج قبل از اسپرم نیاز به غسل دارد؟

تفاوت میان منی و مذی – islamqa.info

ام سلیم در حالی که شرم می‌کرد، پرسید: آیا چنین چیزی ممکن است؟ … آب مرد غلیظ و سفید است و آب زن زرد و رقیق؛ هرکدام غالب شود یا پیشی گیرد شباهت مال آن می‌شود» متفق علیه و … اما مذی به دلیل حدیث علی که پیش‌تر گذشت، نجس است.

بالای سال دختر پسر بخونند … چیست ؟ – نسخه قابل چاپ – …

– – ‏ نویسنده

«مذی»، آبی است کمی لزج و چسبنده که نوعاً بعد از تحریک شدن جنسی … ( وذی ) نام دارد و آن مایع هم اگر به واسطه برخورد با منی نجس نشده باشد، پاک است و غسل هم ندارد. … مي خواهم بپر سم آيا منظور از جستن همان پاشيدن به بيرون است يا اينكه …

آیا مذی (آب چسبنده ای که در اثر شهوت از انسان خارج می شود) …

مذی در نزد عموم اهل علم نجس است و گروهی از علماء در نجس بودن مذی إجماع نقل کرده اند و من در این مورد اختلاف نظری در بین اهل علم سراغ ندارم لذا “مذی” که عبارت است از آب …

رطوبتهایی که از آقایان خارج مى شود! (ورود خانمها ممنوع) …

اگر نمازگزار در بین نماز متوجه شود که لباسش قبل از شروع نماز نجس · اگر مالی را در حرام صرف کنیم آیا باید خمش آن را پرداخت کنیم ؟ …. - مذی یا همون پیش آب: آبی است که بعد از بازی کردن با همسر از انسان خارج می شود، که همان طور که … ندهیم ممکن است مقداری ادرار در آن باقی باشد که با آب ودی مخلوط می شود و باعث نجاست این آب نیز می شود.

آیا آب منی نجس است ؟ در صورت ریختن رو لباس باید آب کشی …

% آب منی جزو نجاسات هست و هر آنچه که ارتباط موثر با نجاسات داشته باشد یعنی از آن تأثیری بگیرد نجس است. یعنی اگر آب منی بر روی لباسی …

استفتاءات- طهارت-نجاسات ومطهرات-اعيان نجس-منی-

آيا مذي پاک است؟ اين با وجود اينکه از نظر علمي ثابت شده است که مقدار بسيار کمي از اجزاي مني (تقريبا به نسبت %) در آن وجود دارد؟ مذي پاک است، ولو مقدار کمي مني …

چرا منی نجس است؟ | جدید

منی ترکیبی از اسپرم و مواد قندی است و نهایتا لازم باشد که ما تا حدودی بهداشت را … آیا می توانید بگویید اینها کثیفند و در حد رعایت بهداشت ملاحظه شوند و اسم نجس را …. آب داغ باروری آقایان را کاهش می ده از نظر متخصصان، ناباروری به شرایطی گفته می …

احكام تشخيص مني در مردان و زنان | هدانا | HADANA.IR

رتبه: – ‏بازبینی توسط مهدي يوسف وند

- ساختار تشكيل شده مني آقايان با خانم ها متفاوت است و آب خارج شده از زنان داراي … آيا منى خارج شده بعد از غسل، پاک است يا نجس و موجب جنابت مجدد مى شود يا خير؟

error: Content is protected !!